Підтримка материнства і дитинства в районі

В рамках реалізації підтримки материнства та дитинства заступник голови Кременчуцької райдержадміністрації О.Д.Бичкова провела зустрічі з матерями та їх дітьми, що опинились в складних життєвих обставинах, які проживають на території району.

За підсумками зустрічі заступником голови Кременчуцької райдержадміністрації О.Д.Бичковою дано доручення відповідним відділам, управлінням, службам райдержадміністрації.

27.01.2014  року  заступник голови районної державної адміністрації Олена Бичкова провела оперативно-розпорядчу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних організацій і установ з питань забезпечення реалізації соціальних ініціатив Президента України  «Діти – майбутнє України» в частині підтримки материнства і дитинства.


Доповідачі інформували про заходи щодо підтримки материнства і дитинства в районі, що проводяться на виконання завдань Президента України

“Протягом 2013 року виплачено допомогу на дітей одиноким матерям 3 млн. 600 тис. грн., одноразову допомогу при народження дитини – 14млн.800 тис.грн., допомогу по вагітності й пологам 288 тис.грн.”, - відмітив у виступі начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Віктор Приходько.             

Директор Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Сергій Качковський зазначив, що працівниками центру в 2013 році було здійснено 728 соціальних інспектувань сімей. Соціальним супроводом охоплено 105 сімей, у яких виховується 216  дітей та надано їм  7417 послуг. Центром соціальних служб спільно із службою у справах дітей здійснюється підтримка одиноких матерів та осіб з числа дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, що перебувають в Полтавському обласному центрі матері та дитини

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Мулиндіна повідомила, що із загальної кількості отримувачів усіх видів соціальних  допомог у районі  89 % становлять сім’ї з дітьми. На території Кременчуцького району триває акція «Теплі речі для малечі».

Головний лікар центральної районної лікарні Ігнатчук М.В.  доповнила, що роботі з охорони материнства та дитинства приділяється особлива увага. На постійному контролі – стан здоров’я дітей у дошкільних та інших закладах. Разом із лікарями-акушерами проводяться профілактичні бесіди з майбутніми мамами.

Підводячи підсумки наради заступник голови райдержадміністрації Олена Бичкова акцентувала увагу на постійному контролі з боку райдержадміністрації за ходом проведення заходів із реалізації соціальних ініціатив Президента України  «Діти – майбутнє України», зокрема, в частині   підтримки материнства і дитинства та дала ряд доручень керівникам районних служб щодо організації подальшої роботи з даних питань.

За матеріалами сайту http://www.adm-pl.gov.ua/old/kremenchuk/ua