Відзначили День Соборності та Свободи України

22 січня на виконання Указу Президента України від 21 січня 1999 року № 42 ,,Про День соборності України” та завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди, утвердження в громадян національної свідомості та патріотизму, зміцнення демократичних устоїв держави, в районі проведені заходи з нагоди Дня Соборності та Свободи України  “Моя Україна – єдина і неподільна”.

На урочистях в с.Демидівка голова райдержадміністрації Юрій Нагорний, заступник голови районної ради  Василь Камський та Демидівський сільський голова Андрій Пирог привітали з пам’ятною датою громаду Кременчуччини. В рамках заходів здійснено ходу-уклін до пам’ятника Тарасу Шевченку та покладання квітів до його підніжжя. В урочистостях взяли участь заступники голови райдержадміністрації, працівники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівники районних управлінь та організацій, учнівська молодь, Демидівська та Омельницька територіальні громади.

З нагоди свята на будівлях державних установ, підприємств, організацій району було встановлено Державний Прапор України.