Відбулася 13 сесія Кременчуцької районної ради

21 березня відбулося пленарне засідання тринадцятої сесії Кременчуцької районної ради, у роботі якого взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Юрій Нагорний, депутат Полтавської обласної ради Онисій Петращук, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації. Вів пленарне засідання  голова Кременчуцької  районної ради Василь Кравченко.

Перед початком роботи пленарного засідання Василь Кравченко та Юрій Нагорний привітали та вручили грамоти і подарунки за активний розвиток фізичної культури і спорту серед сільського населення району та зайняте І місце в чемпіонаті обласної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед жінок тренера команди із села Омельник Леоніда Сокіна. Таку ж грамоту буде вручено Омельницькому сільському голові Олександрі Шереметьєвій.

 Після відкриття пленарного засідання насамперед депутати сформували порядок денний сесії, включивши до нього додаткові питання.

Першим розглядався звіт голови районної державної адміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Кременчуцького району за 2011 рік та здійснення делегованих районною радою повноважень. Голова районної державної адміністрації Юрій Нагорний детально зупинився на всіх аспектах виконання програми та проблемах, які виникли у минулому, 2011 році, в економічному та соціальному розвитку району. (Тези звіту).
Також депутати заслухали та схвалили інформації: 1.Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у 2011 році; 2.Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2011 році. Доповідачами по цих питаннях виступили відповідно начальник Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області Олександр Яцик та помічник прокурора Кременчуцького району Ксенія Палагута.

Зокрема, Олександр Яцик підкреслив, що рівень злочинності у районі знизився в порівнянні з минулими роками, район займає одне з чільних місць в області по розкриттю злочинів.

Одноголосно були затверджені Програма зайнятості населення Кременчуцького району на 2012 – 2013 роки та районна Програма соціально-культурних заходів на 2012 рік, Порядок формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм, рішення про виконання прийнятих районною радою програм з різних напрямків діяльності.

Олена Бичкова, заступник голови райдержадміністрації, доповіла про виконання рішення третьої сесії районної ради шостого скликання від 30.12.2010 року «Про приймання-передачу майна сільських лікувально-профілактичних закладів у спільну власність територіальних громад району». Оксана Семерянін, начальник відділу освіти райдержадміністрації, представила претендентів на посади керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району. Так, згідно затвердженого рішення, продовжено термін дії трудових контрактів з Світланою Остапенко, директором Кривушівського НВК, Валентиною Авдієнко, директором Малокохнівської ЗОШ І-ІІ ст., Тетяною Скирдою, директором Чечелевської ЗОШ І-ІІ ст., Романом Назаренком, директором Ялинцівського НВК.

Потім були розглянуті питання, які додатково внесли в порядок денний, зокрема, термінового розгляду потребувало внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік, яким річний обсяг спеціального фонду районного бюджету збільшено на 25 тис. грн. за рахунок надходження субвенції із спеціального фонду обласного бюджету переможцю обласного конкурсу проектів і програм розвитку територіальних  громад Полтавської області на виконання програми «Трансформування Омельницького сільського будинку культури в громадський культурно-спортивний комплекс «Дивограй» Омельницької сільської ради». Також додатково було внесені питання «Про внесення змін і доповнень до Статуту Пришибської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області», яким до загальних положень Статуту додано пункт про здійснення діяльності, пов’язаної з наданням професійної освіти на рівні державних вимог до кваліфікованих робітників та «Про внесення змін і доповнень до рішення 9 сесії шостого скликання від 26.10.2011 року «Про реорганізацію Кам’янопотоківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кременчуцької районної ради в Кам’янопотоківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І ступеню – дошкільний навчальний заклад». Були внесені  на розгляд ради два депутатські запити. Прядко Є.М., голова комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, підняв проблему призупинення виплат іменної стипендії Кременчуцької районної ради студентам – відмінникам із числа випускників шкіл району. Беркела О.В. підняла питання про ціну на хліб, який постачає ТОВ «Кременчукхліб» жителям Майбородівської та Червонознам’янської сільрад, завищуючи ціни у порівнянні з продукцією, яка відпускається міським жителям. По обох запитах були розроблені проекти рішень, які депутати одноголосно затвердили.

У «Різному» виступив Олександр Чернишов, головний архітектор району,  із інформацією про виконання рекомендацій постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології від 24.02.2012 року щодо діяльності на території району ТОВ  «Біланівський ГЗК».