Миколі Солодовнику - 75!

Сьогодні відзначає 75-літній ювілей знана і шанована у районі людина – Микола Онуфрійович Солодовник.  Привітати його із славною датою прибули заступник голови Кременчуцької районної ради Василь Камський та заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник.

Народився Микола Онуфрійович 1939 року в селі Райківщина Хорольського району.

Закінчивши з відзнакою Березоворудський сільськогосподарський технікум продовжив навчання в Полтавському сільськогосподарському інституті, де у 1962 році одержує диплом зоотехніка з відзнакою.

Трудовий шлях розпочав у колгоспі імені Ілліча Хорольського району головним зоотехніком.

Після закінчення у 1982 році Вищої партійної школи життєвий шлях приводить Солодовника на Кременчуччину. З лютого 1982 року по 1991 рік М.О.Солодовник відомий як перший секретар Кременчуцького райкому партії України.

На цій посаді його запам’ятали як справжнього господарника, який глибоко шанує людей праці і спрямовує свою діяльність на майбутнє. Були побудовані школи, дитсадки, медичні заклади, будинки культури, активно велося будівництво житла на селі, асфальтували дороги, газифікували більшість населених пунктів району.

З 1991 року Микола Онуфрійович працював начальником управління сільського господарства Кременчуцького райвиконкому, а з 1992 по 1994 рік був представником Президента України в Кременчуцькому районі. До виходу на заслужений відпочинок працює інженером служби обліку газу в Кременчуцькому лінійному виробничому управлінні магістральних газопроводів УМГ «Черкаситрансгаз».

У 2008 році Миколі Онуфрійовичу за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку району, активну громадянську позицію було присвоєно звання «Почесний громадянин Кременчуцького району».

Його внесок у розвиток Кременчуцького району важко переоцінити, та основна його заслуга – це вміння бачити у кожній людині особистість, поважати її достоїнство і бажання допомогти у будь-якій ситуації. Тому з такою теплотою і вдячністю сьогодні передають вітання ювіляру цілі покоління жителів Кременчука та Кременчуцького району з побажаннями міцного здоров’я та сімейного затишку!

Добра Вам, Миколо Онуфрійовичу, щедрої долі, всіляких гараздів та довгих щасливих років життя!