Звернення голови Кременчуцької районної державної адміністрації Юрія Нагорного та голови Кременчуцької районної ради Василя Кравченка до мешканців Кременчуцького району

 

   
     
     
 
     

Шановні мешканці Кременчуччини! Дорогі земляки!  

Сьогодні вже стало очевидним, що європейський вибір залишається для України стратегічним напрямом подальшого цивілізаційного розвитку, зміцнення місця і ролі країни в сучасному конкурентному світі. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на пленарному засіданні Саміту Ініціативи «Східне партнерство» у Вільнюсі. «Вимушена пауза в процесі укладення Угоди не означає припинення вкрай потрібних Україні євроінтеграційних реформ», - сказав він. За словами Глави держави, для України Угода про асоціацію є детальним планом всеохоплюючої модернізації відповідно до європейських цінностей та стандартів. Віктор Янукович підкреслив, що за останній період Україна досягла відчутного прогресу на шляху необхідних реформ.

Реформи, які ми здійснюємо, – це підтвердження того, що ми йдемо європейським шляхом: шляхом модернізації країни та демократичних перетворень. Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому ти регіоні проживаєш чи на який майдан виходиш.

Саме цей шлях має вивести наше суспільство на європейські стандарти життя. Шлях цей довгий і нелегкий. Простих рішень, доленосних для країни, бути не може. Тому бажання романтиків швидкого вирішення складних проблем призводить до розчарування, штовхає людей до протистоянь. Знаходяться сили, яким вигідно збільшити напругу у суспільстві до критичної, спонукати учасників майданів до силових дій, до штурмів і захоплення приміщень. Ці сили переслідують власну мету, що не має нічого спільного з інтересами людей.

Такі дії, що лише призводять до силового протистояння та страждань людей, кровопролить, ми категорично засуджуємо. Підтримуємо Президента України у його безапеляційній вимозі виявити і покарати винних за вчинений безлад і побиття учасників мирного зібрання громадян. Поділяємо разом з ним глибоке обурення тими ганебними подіями, які відбулися на Майдані Незалежності напередодні 1-го грудня – Дня референдуму про незалежність України.

Кременчуччина завжди була і є потужним економічно розвинутим регіоном, осередком стабільності та толерантності. Переконані, що лише наша спільна на полеглива праця дасть результат, до якого ми прагнемо: створити у кожному селі такі умови життя для кожної людини, які підтвердять, що Україна – це Європа.

Влада здатна забезпечити конструктивний діалог з громадськістю, право на мирні зібрання та свободу слова, належний правопорядок. А все це є основою стабільного функціонування всіх сфер життєдіяльності району та благополуччя кожного. Сподіваємося на взаєморозуміння, довіру та підтримку.

Звертаємося до Вас із закликом не піддаватися на провокації і навіть у найскладніших ситуаціях діяти у рамках закону.