Відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії районної ради

31 жовтня відбулося пленарне засідання двадцять другої сесії Кременчуцької районної ради, яке провів голова районної ради Василь Кравченко. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Юрій Нагорний, заступники голови районної державної адміністрації Олександр Коваль та Олександр Тютюнник, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Насамперед Василь Кравченко із теплими словами привітань вручив посвідчення депутата Кременчуцької районної ради Євгенію Фисану, який районною виборчою комісією зареєстрований депутатом районної ради.

Після відкриття сесійного засідання депутати   затвердили порядок  денний, доповнивши його, за пропозицією голови райдержадміністрації, питанням «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік». Також одноголосно було знято з розгляду питання «Про погодження надання гірничого відводу ТОВ «Світловодське кар’єроуправління», оскільки після детального вивчення на постійній комісії виявилися недоліки в оформленні первинного пакету документів.
Першим питанням депутати заслухали звіт головного редактора районної газети «Перемога» Тетяни Керімової про роботу у 2013 році. Зокрема, Тетяна Кестутисівна розповіла про наповнюваність газети матеріалами, про передплатну кампанію, зосередила увагу депутатів і на тому, що свій бюджет газета формує самостійно, при цьому за публікацію матеріалів мають платити усі без виключення дописувачі. Так, із районною радою та райдержадміністрацією заключено договір, згідно якого і проводиться висвітлення діяльності владних структур району.

Найбільше питань до доповідача виникло у депутата Ганни Капустян. Хвилювало її те, що депутати не можуть безкоштовно публікуватись у газеті, висловила вона і ряд своїх вимог до змісту публікацій «Перемоги». Навіть запропонувала внести доповнення до рішення, однак депутати переважною більшістю відхилили поправку і прийняли рішення у первинному варіанті.

Потім депутати розглянули звіти про роботу, які представили старший прокурор прокуратури району Ксенія Палагута та начальник Кременчуцького районного відділу УМВС України в Полтавській області Володимир Зеленський,  та прийняли відповідні рішення «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2012 році» та «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у 2012 році».

Олексій Лазоренко, начальник фінансового управління райдержадміністрації, представив блок фінансових питань, рішення по яких були прийняті одноголосно.

Оскільки на спільному засіданні комісій ради була підтримана пропозиція про об’єднання проектів рішень «Про внесення змін до  соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2013 рік» та «Про внесення змін до рішення Кременчуцької районної ради від 27.06.2013 року «Про внесення змін до Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2013 рік», то доповідач – Марія Ігнатчук, головний лікар ЦРЛ, представила остаточний варіант рішення, який депутати і прийняли в цілому як рішення сесії.

Радник голови районної ради Олександр Ситюк представив блок питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району та проект рішення про зміни в складі постійних комісій районної ради, згідно якого Євгенія Фисана включено до складу постійної комісії Кременчуцької районної ради з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення.