Відбулася 12 сесія Кременчуцької районної ради

29 лютого відбулося пленарне засідання дванадцятої сесії Кременчуцької районної ради, у роботі якого взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Юрій Нагорний, заступники голови районної державної адміністрації, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації. Вів пленарне засідання  голова Кременчуцької  районної ради Василь Кравченко.
Першими були розглянуті питання бюджетної сфери – «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2011 рік», «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2011 рік», «Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації», «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік», «Про приведення додатку до рішення одинадцятої сесії районної ради шостого скликання від 30 грудня 2011 року „Про районний бюджет на 2012 рік” у відповідність з наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2011 року №1813 „Про затвердження Змін до бюджетної класифікації”»,

«Про розподіл вільних залишків бюджетних коштів загального фонду та залишків бюджетних коштів спеціального фонду районного бюджету станом на 01.01.2012 року». Ці питання попередньо були розглянуті і узгоджені на постійній комісії з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності, про що депутатам повідомив голова комісії Олександр Степаненко. Тому до доповідача, Олексія Лазоренка, начальника фінансового управління райдержадміністрації, майже не було питань.

Потім перейшли до розгляду не менш важливих питань, зокрема, були затверджені рішення: «Про внесення змін до Статуту Кременчуцької центральної районної лікарні», «Про Програму соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2012 рік», «Про доповнення до Цільової Програми «Заліснення земельних угідь Кременчуцького району Полтавської області на період до 2012 року», «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад району в комунальну власність Бондарівської сільської ради», «Про затвердження розпоряджень голови районної ради». Активно долучились до обговорення питань порядку денного депутати Сергій Зінченко, Олександр Степаненко, Олександр Ситюк, Іван Паліївець, Сергій Остапець, та інші.