Узгодили проект порядку денного чергової сесії

23 жовтня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради,  де були попередньо обговорені питання порядку денного чергової, двадцять другої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь заступники голови райдержадміністрації, сільські голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації та районної ради, керівники служб, організацій та підприємств району, представники засобів масової інформації.
На спільне засідання, де головував депутат районної ради Євген Прядко,  були винесені питання: проект порядку денного двадцять другої сесії районної ради шостого скликання, інформація про проекти рішень «Про  стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2013 року» та «Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у І півріччі 2013 року», також було розглянуто питання «Про внесення змін до Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2013 рік».
Потім депутатські комісії працювали окремо, розглянувши профільні питання. Зокрема, комісії бюджетна, транспортна та з питань діяльності рад, самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації розглянули питання «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 р», «Про внесення доповнення до рішення сімнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 21 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік»,

які доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Олексій Лазоренко. Тетяна Гаврикова, завідувач сектору культури та туризму райдержадміністрації, доповіла про ефективність використання коштів районного бюджету сектором культури та туризму райдержадміністрації. Після обговорення комісії прийняли висновки та рекомендації стосовно запропонованих питань.

Постійна комісія районної ради з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення під головуванням Івана Паліївця заслухала інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Віктора Приходька про хід виконання районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2013 – 2020 роки.

Питання «Про хід виконання районної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки» було винесено на розгляд комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту. Головний лікар Кременчуцького РЦ ПМСД висвітлив стан забезпечення щепленнями населення та наявності вакцин.

Завідувач сектору містобудування, архітектури та з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Олександр Чернишов на комісії з питань промисловості, будівництва, комунального господарства та комунальної власності доповів про хід виконання районної програми кредитування індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2012-2016 роки та вніс на розгляд депутатів рішення про внесення змін до цієї програми. Також депутати обговорили блок питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району. Усі проекти рішень комісія на чолі з Олександром Мулявкою рекомендувала до розгляду на пленарному засіданні.

На засідання комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології, яке провів голова комісії Володимир Карпенко було розглянуто проект рішення «Про погодження надання гірничого відводу ТОВ «Світловодське кар’єроуправління» та хід виконання районної цільової програми сільськогосподарської дорадчої діяльності  на період до 2015 .  

Загалом цього дня депутатами було опрацьовано та рекомендовано до розгляду на сесії 16 проектів рішень.