Скликається двадцять друга сесія Кременчуцької районної ради

11 жовтня прийнято розпорядження про скликання двадцять другої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 31 жовтня 2013 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Леніна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

1. Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у І півріччі 2013 року

2. Про  стан законності, заходи щодо її зміцнення та  результати  діяльності органів   прокуратури   на  території Кременчуцького району у І півріччі 2013 року 

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року

4. Про внесення доповнення до рішення сімнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 21 грудня 2012 року „Про районний бюджет на 2013 рік”.

5. Про звіт головного редактора районної газети «Перемога» за роботу у 2013 році

6. Про внесення змін до Програми кредитування індивідуального житлового будівництва на селі „Власний дім” на 2012-2016 роки на території Кременчуцького району

7. Про внесення змін до Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2013 рік.

8. Про внесення змін до рішення Кременчуцької районної ради від 27.06.2013 р. «Про внесення змін до Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2013 рік».

9. Про звіт голови  постійної комісії районної ради з питань  промисловості, будівництва, комунального господарства та комунальної власності.

10. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань  транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу.

11.  Про  прийняття  у спільну власність  територіальних громад Кременчуцького району незавершеного будівництвом приміщення школи в с. Вільна Терешківка Кременчуцького району.

12.  Про погодження надання гірничого відводу ТОВ «Світловодське кар’єроуправління»

13. Про  надання дозволу Кременчуцькій центральній районній лікарні  на передачу в оренду частини нежитлового приміщення за адресою: м. Кременчук, проспект Полтавський, 40

14. Про надання дозволу Кременчуцькій центральній районній лікарні на списання зелених насаджень

15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради

16. Різне.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

             (У розділі "Матеріали до чергової сесії" Ви можете ознайомитися із проектами рішень.)