Відбулася Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

15 жовтня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, куди були запрошені сільські голови та начальники відділів районної ради і райдержадміністрації. Проводив засідання заступник голови районної ради Василь Камський.

Першим питанням порядку денного було заслухано інформацію про Всеукраїнський конкурс проектів і програм розвитку місцевого самоврядування.

 

Докладно висвітлили деталі та умови проведення конкурсу заступник голови районної ради Василь Камський та радник голови районної ради Тетяна Дворова.

Про проведення районного конкурсу «Кращий за професією» серед посадових осіб місцевого самоврядування Кременчуцького району доповів керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Жмак, зокрема, він зупинився на переліку необхідних документів для участі в районному конкурсі та, в подальшому, в обласному.

Питання «Про дотримання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині організації сесій сільської ради та оприлюднення інформації» викликало особливе зацікавлення, адже від дотримання норм та вимог цих законів залежить нормальне функціонування органів місцевого самоврядування району. Доповідач - керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Жмак, детально висвітлив усі нюанси цього питання та дав ґрунтовні відповіді на запитання присутніх.