Відбулися засідання постійних комісій районної ради

24 лютого у приміщенні адмінбудинку відбулися засідання постійних комісій районної ради. На спільному засіданні було розглянуто проект порядку денного дванадцятої   сесії районної ради шостого скликання. З даного питання виступив заступник голови районної ради Василь Камський. З іншого питання «Про Програму соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2012 рік» із короткою доповіддю виступив заступник голови  райдержадміністрації Олександр Тютюнник. Із запитаннями та зауваженнями до Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2012 рік виступили депутати Володимир Карпенко, Сергій Зінченко, Василь Товстий.

 Після спільного засідання комісії працювали окремо. Зокрема, комісія з  питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності під головуванням Олександра Степаненка розглянула бюджетні питання. Після висвітлення їх начальником фінансового управління райдержадміністрації Олексієм Лазоренком та обговорення було прийнято висновок рекомендувати дванадцятій сесії районної ради шостого скликання затвердити проекти рішень.

Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології на чолі з Володимиром Карпенком розглянула та схвалила проект рішення «Про доповнення до Цільової Програми «Заліснення земельних угідь Кременчуцького району Полтавської області на період до 2012 року», яке доповів директор ДП «Кременчуцьке лісове господарство» Валентин Свириденко. Також на розгляд комісії було винесено питання щодо діяльності Біланівського ГЗК на території Бондарівської та Запсільської сільрад району. Після активного обговорення, участь у якому брала також депутат Ганна Капустян, було прийнято відповідні рекомендації комісії.

 Одностайною у схваленні проекту рішення «Про внесення змін до Статуту Кременчуцької центральної районної лікарні» була комісія з питань охорони здоров»я, освіти, культури, молоді та спорту під головуванням Євгена Прядка.

 Також відбулося засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, комунального господарства та комунальної власності, де розглядалися питання «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад району в комунальну власність Бондарівської сільської ради», «Про затвердження розпоряджень голови районної ради», по яких доповіла начальник відділу майна районної ради Вікторія Носуль.