Відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

У зв’язку з тим, що сьогодні, 05 травня, заплановане пленарне засідання 34 сесії 7 скликання не відбулося через відсутність кворуму, 16 депутатів районної ради, що зібралися на чолі з головою ради та його заступником, вирішили провести спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин,  надр   та   екології  та  з  питань

охорони здоров’я, соціального захисту населення, які були відповідно до законодавства повноважними, проте приймати якісь висновки і рекомендації мала право лише остання з них, оскільки зібралася в повному складі. Тому майже все засідання було побудоване на розгляді питань, які стосуються саме медицини.
Тож, питання, які цікавили всіх присутніх, були пов'язані з ситуацією, що склалася в районі із захворюваністю його мешканців на коронавірусну інфекцію. Голова комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення Наталія МАЗ надала інформацію стосовно того, як медики працюють в умовах карантину, а також як може проявлятися коронавірусна інфекція та як потрібно поводитися, щоб убезпечити себе від даної хвороби.

Голова Кременчуцької районної державної адміністрації Андрій ПИРОГ інформував, що станом на 2 травня у Кременчуцькому районі налічувалося 28 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, серед яких 8 лікарів, одужала 1 людина, померло, на жаль, 4 людей, і наразі у терапевтичному відділені ЦРЛ перебуває 5 хворих, стан яких оцінюється як відносно задовільний.

Також на засіданні було підняте питання стосовно ситуації, що виникла на підприємстві ТДВ «КРЕМЕНЧУЦЬКА ПТАХОФАБРИКА» та пов’язана із загибеллю великої кількості птиці. Андрій ПИРОГ повідомив, що станом на вчорашній день, після проведення ряду лабораторних досліджень, було повністю виключено наявність у загиблих птахів будь-якої інфекції, та зобов’язано керівника підприємства провести їх утилізацію у відповідності до чинних санітарних норм.

Запевнив присутніх, що все буде здійснюватися під наглядом екологів, ДСНС тощо, щоб убезпечити громаду району від будь-яких екологічних наслідків даної ситуації.