Стартував прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року

Сьогодні, 14 квітня, відповідно до розпорядження голови Полтавської обласної ради Олександра БІЛЕНЬКОГО розпочато прийом проєктів на конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області та триватиме до 14 травня включно. Конкурс відповідно до положення проводиться на території області з метою підвищення екологічної свідомості громадян та згуртування територіальних громад Полтавщини навколо вирішення місцевих екологічних проблем. Фінансування екологічних громадських ініціатив Полтавської області проводиться за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету місцевих рад у співвідношенні 50х50: 50 % (до 50 тис. грн) з обласного бюджету та 50 % або більше з бюджетів місцевих рад.
Проєкт за встановленою формою може бути поданий самостійно автором проекту через систему Smart Region Полтавської області або надісланий на електронну пошту bu@oblrada-pl.gov.ua для подальшого його внесення в систему модератором або адміністратором (додаток 1 до Положення). Щоб подати проект онлайн в системі Smart Region потрібно:

  • увійти в особистий кабінет шляхом реєстрації через систему «BankID», «MobilelD», електронний цифровий підпис;
  • заповнити всі необхідні розділи та поля аплікаційної форми в особистому кабінеті подання проєкту поетапно, де необхідно - вибрати варіанти заповнення з випадаючого списку або внести інформацію у відповідні поля, з урахуванням можливої мінімальної та максимальної кількості символів;
  • завантажити такі документи: заява про участь в Конкурсі надсилається з розширенням.pdf (додаток 2 до Положення); інформація про автора проєкту надсилається з розширенням.pdf (додаток 3 до Положення); гарантійний лист про співфінансування проєкту надсилається з розширенням.pdf (додаток 4 до Положення); основне зображення (стан проєкту до початку його реалізації) та додаткові зображення проєкту в кількості до 10 одиниць.

Оцінювання поданих проєктів та виставлення їх на голосування відбудеться  до 20 травня. У залежності від перебігу конкурсу кожен проєкт може мати такі статуси: «Модерація», «На розгляді», «Доопрацювання», «Відхилено», «На голосуванні», «Брав участь», «Переможець», «Реалізовано», «Нереалізовано».
Голосування за проєкти, яке  здійснюватиметься в електронній системі шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID», «MobilelD», електронного цифрового підпису або інших методів ідентифікації особи, 
розпочнеться 21 травня. 

З додатковою інформацією щодо проведення конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2020 року можна ознайомитися за посиланням:

https://smartregion.pl.ua/documents/ei