Відбулася 33 сесія Кременчуцької районної ради сьомого скликання

Вівторок, 17 березня, був досить насиченим для депутатів районної ради. У цей день було проведено засідання президії, спільне засідання постійних комісій районної ради та пленарне тридцять третьої сесії під головуванням Андрія ДРОФИ.

Після відкриття сесійного засідання депутати затвердили порядок денний, доповнивши його питаннями: «Про проведення конкурсу на зайняття посади керівника (директора) комунального підприємства охорони здоров’я, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району», «Про створення тимчасової контрольної комісії з питань використання бюджетних коштів», «Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради до Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради та об’єднаних територіальних громад Кременчуцького району щодо спільних дій, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної інфекції (COVID19) серед мешканців району».

Загалом сесією було розглянуто 24 питання та прийнято 21 рішення, які стосувалися, насамперед, затвердження декількох програм: Районної програми соціально-культурних заходів на 2020 рік, Програми забезпечення пожежної безпеки та організації рятувальних робіт у Кременчуцькому районі на 2020 – 2022 роки, Програми забезпечення пожежної безпеки на території комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» на 2020 – 2021 роки.

Цього дня були прийняті рішення про внесення змін до низки вже діючих районних програм, до показників районного бюджету на 2020 рік, а також заслухані звіти керівників комунальних підприємств району, затверджені розпорядження голови районної ради та список присяжних Кременчуцького районного суду Полтавської області. Депутати заслухали інформацію про стан законності та результати діяльності органів прокуратури та про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території району в 2019 році, також одноголосно прийняли позитивні рішення по додаткових питаннях.

По закінченню пленарного засідання депутати плідно попрацювали в профільних комісіях, зокрема постійними комісіями були розглянуті листи та звернення, що стосуються земельних відносин та управління й розпорядження об’єктами комунальної власності.