Оголошення про формування єдиної конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору незалежних членів Наглядової ради комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» від 25.02.20р.(повторно)

Кременчуцька районна рада оголошує про формування єдиної конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору незалежних членів Наглядової ради комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».

До складу конкурсної комісії включаються уповноважені особи від таких суб’єктів подання

- 1 особа від голови районної ради;

- по одній уповноваженій особі від кожної депутатської фракції районної ради, які обираються на засіданні простою більшістю голосів;

- не менше 2 осіб від громадських об’єднань, що проводять свою діяльність у сфері протидії корупції, на підставі їхніх письмових подань;

- по 1 особі від сільських рад (ОТГ) Кременчуцького району.

Члени конкурсної комісії повинні відповідати критеріям, встановленим для незалежних членів наглядової ради, а саме:

 1. Наявність повної цивільної дієздатності.
 2. Наявність вищої освіту.
 3. Не є депутатом місцевої ради, службовцем органу місцевого самоврядування, членом виконавчого комітету місцевої ради, державним службовцем, народним депутатом України, помічником-консультантом депутата місцевої ради чи народного депутата України.
 4. Не є та не був кінцевим бенефіціаром, засновником чи членом органу управління юридичних осіб або фізичною-особою підприємцем, які мали договірні відносини протягом останніх 5 років з цим підприємством.
 5. Не є працівником комунального підприємства, установи, організації чи закладу.
 6. Не є близькою особою для посадових осіб підприємства, депутатів районної ради, службовців органів місцевого самоврядування.
 7. Не є та не був протягом попередніх 5 років працівником теперішнього або колишнього аудитора підприємства.
 8. Не отримував та не отримує винагороди від третіх осіб за виконання обов’язків члена наглядової ради.
 9. Є незалежним у своїх рішеннях, добропорядним, неупередженим та має бездоганну ділову репутацію.
 10. Не має погашеної чи не знятої судимості.
 11. Не є членом іншої наглядової ради.

Перелік документів для подання представників до конкурсної комісії:

- від депутатських фракцій – протокол засідання фракції, заява про членство в конкурсній комісії, резюме представника;

- від громадських об’єднань – протокол засідання керівного органу організації, заява про членство в конкурсній комісії, копія статуту громадського об’єднання, інформація щодо діяльності громадського об’єднання за останній рік.

- від сільських рад (ОТГ) – розпорядження сільського голови, заява про членство в конкурсній комісії, резюме представника.

Документи від представників до конкурсної комісії для реєстрації у виконавчому апараті районної ради приймаються до 10 березня 2020 року за адресою: м.Кременчук, вул. Соборна, 14/23.