До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні урочисто святковий і одночасно трагічний день. У цей день ми віддаємо шану всім солдатам та офіцерам, робітникам і службовцям, яким довелося брати участь у локальних війнах та в урегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Ми віддаємо честь героїзму та звитязі, мужності та професіоналізму, захоплюємося кращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь Афганістан, Ірак, колишню Югославію, Ліван, інші держави світу з миротворчою місією, не посоромивши своєї честі та гідності.

Сьогоднішній день не випадковий – він приурочений до річниці виведення військ з Афганістану.

Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою,  її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Вона стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей – тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими та тривожними днями й ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів.

У шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, з вдячністю звертаємося до тих, хто живе поряд.

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі в наші дні.

 

Від усього серця бажаю Вам і Вашим родинам здоров’я, родинного благополуччя, упевненості, щастя, миру і добра.

Честь Вам і слава!

З повагою, голова районної ради Андрій ДРОФА