Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості інформує

Шановний роботодавцю!

Ви створюєте нові робочі місця!

Ви потребуєте фінансової підтримки для розвитку власного бізнесу?

Ви бажаєте розширити коло своїх партнерів?

 

Служба зайнятості чекає на Вас! Вона зацікавлена у Вашому розвитку, бо завдяки Вашій діяльності українці мають змогу працювати легально в рідній країні! Вона надає фінансову допомогу при створенні нових робочих місць!

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 року №347 затверджено Порядок компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, яким передбачено стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць.

Сьогодні служба зайнятості компенсує 1039,06  гривень страхового внеску з мінімальної заробітної плати за кожного працівника, якого працевлаштовано за направленням центру зайнятості на нове робоче місце, тому протягом року роботодавець зможе зекономити чималу суму.

У 2019 році 81 роботодавець одержав компенсації  ЄСВ з ФЗДССУ на випадок безробіття у розмірі 1842282 грн  за працевлаштування 315 осіб безробітних на новостворені робочі місця.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості за адресою: м. Кременчук, проїзд Арсенальний, 1, кабінет 207 – відділ взаємодії з роботодавцями або за тел.758836, 758823, 758824.

 Більше корисної інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями:

Web-портал: https://pol.dcz.gov.ua/https://pracyakremen.com.ua/   

Facebook: https://www.facebook.com/KremenMRCZ/