Оголошення про формування єдиної конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору незалежних членів Наглядової ради комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» від 08 січня 2020 року

Кременчуцька районна рада оголошує про формування єдиної конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору незалежних членів Наглядової ради комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».

До складу конкурсної комісії включаються уповноважені особи від таких суб’єктів подання:

 • - 1 особу від голови районної ради;
 • - по одній уповноваженій особі від кожної депутатської фракції районної ради, які обираються на засіданні простою більшістю голосів;
 • - не менше 2 осіб від громадських об’єднань, що проводять свою діяльність у сфері протидії корупції, на підставі їхніх письмових подань;
 • - по 1 особі від сільських рад (ОТГ) Кременчуцького району.

Члени конкурсної комісії повинні відповідати критеріям, встановленим для незалежних членів наглядової ради, а саме:

 1. Наявність повної цивільної дієздатності.
 2. Має вищу освіту.
 3. Не є депутатом місцевої ради, службовцем органу місцевого самоврядування, членом виконавчого комітету місцевої ради, державним службовцем, народним депутатом України, помічником-консультантом депутата місцевої ради чи народного депутата України.
 4. Не є та не була кінцевим бенефіціаром, засновником чи членом органу управління юридичних осіб або фізичною-особою підприємцем, які мали договірні відносини протягом останніх 5 років з цим підприємством.
 5. Не є працівником комунального підприємства, установи, організації чи закладу.
 6. Не є близькою особою для посадових осіб підприємства, депутатів районної ради, службовців органів місцевого самоврядування.
 7. Не є та не була протягом попередніх 5 років працівником теперішнього або колишнього аудитора підприємства.
 8. Не отримувала та не отримує винагороди від третіх осіб за виконання обов’язків члена наглядової ради.
 9. Є незалежною у своїх рішеннях, добропорядною, неупередженою та має бездоганну ділову репутацію.
 10. Не має погашеної чи не знятої судимості.
 11. Не є членом іншої наглядової ради.

Перелік документів для подання представників до конкурсної комісії:

 • - від депутатських фракцій – протокол засідання фракції, заява про членство в конкурсній комісії, резюме представника;
 • - від громадських об’єднань – протокол засідання керівного органу організації, заява про членство в конкурсній комісії, копія статуту громадського об’єднання, інформація щодо діяльності громадського об’єднання за останній рік.

- від сільських рад (ОТГ) розпорядження сільського голови, заява про членство в конкурсній комісії, резюме представника.

Документи від представників до конкурсної комісії для реєстрації у виконавчому апараті районної ради приймаються до 23 січня 2020 року за адресою: м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23.