Відбулася 31 сесія Кременчуцької районної ради сьомого скликання (доповнено)

Сьогодні, 20 грудня, відбулася 31 сесія районної ради 7 скликання. Цього разу пленарне засідання сесії розпочалося дещо нетрадиційно – з урочистої частини. І приводом цьому стало, перш за все, вручення головою районної ради Андрієм Дрофою та його заступником Едуардом Скляревським відзнак «Почесний громадянин Кременчуччини» - стрічки, посвідчення та нагрудного знаку – Володимирові Карпенку, якому, як і Олександрі Шереметьєвій,  рішенням 30 сесії районної ради було присвоєно це почесне звання. «Юного» почесного громадянина Кременчуччини прийшли привітати його колеги та наставники – почесні громадяни нашого району: Олександр Петрович Степаненко, Віктор Данилович Мокрий та Андрій Федорович Горячковський. Багато чудових та теплих слів на свою адресу сьогодні почув Володимир Карпенко і у відповідь поділився з присутніми життєвою мудрістю: «Любіть людей – і люди будуть вас любити».

На цьому урочистості не скінчилися, адже були підведені підсумки районного Конкурсу до Дня місцевого самоврядування. Цьогоріч його дипломантами в номінації "Людина року" стали: Дмитро Демченко, Андрій Власенко, Валентин Свириденко, Юрій Химич, Ніна Рева, Сергій Клименко, Антоніна Вальчук, Зінаїда Карпич, Ян Білоус, Олександр Краплина, Валентина Скиба, Олександр Лоб, Максим Величко, Володимир Сіора, Юрій Зоря, Віра Пащенко, Микола Черниш, Володимир Барчук, Злата Базавлук, а також у номінаціях "Кращий населений пункт", "Краща сільська рада", "Краща сусідня громада", "Краща установа (організація, підприємство)" - відповідно с. Пришиб, Білецьківська сільська рада,  Новогалещинська ОТГ та Кременчуцьке ЛВУМГ філії УМГ «Черкаситрансгаз». Під час урочистої частини також буди вручені грамоти районної ради та районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм та відданість своїй справі кращим посадовим особам місцевого самоврядування району.

По завершенню урочистостей депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, включивши до нього ряд додаткових питань, що потребували термінового прийняття рішень. Загалом  на пленарному засіданні було розглянуто та прийнято рішення по тридцяти одному питанню, серед яких чимало рішень, що стосувалися внесення змін до районних програм.  Також депутати своїм рішенням затвердили Статут Садківського ліцею, кілька районних програм на наступний рік, звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців тощо, та головним питанням, по якому депутати після активного обговорення прийняли одностайне рішення, було питання "Про районний бюджет на 2020 рік". Наостанок були прийняті рішення  про затвердження проєктів землеустрою кількох населених пунктів та про створення тимчасової контрольної депутатської комісії, яка матиме на меті ознайомитися зі станом мисливських угідь на території нашого району.