Депутати працювали на засіданнях постійних комісій районної ради

13 грудня відбулися засідання президії та постійних комісій Кременчуцької районної ради, де були попередньо обговорені питання порядку денного тридцять першої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб, організацій та підприємств району.

Спільне засідання провів голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму та зв’язків із засобами масової інформації Ігор Близнюк. У ході розгляду проєкту порядку денного тридцять першої сесії районної ради сьомого скликання були внесені додаткові питання, які стосуються затвердження проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж сіл Кіндрівки Ялинцівської сільської ради та Мирного Новознам’янської сільської ради, внесення змін до Програми «Цукровий та нецукровий діабет» та прийняття районної Програми «Почесний громадянин Кременчуччини». Голова районної ради Андрій Дрофа коротко відповів на питання по звіту за свою діяльність. Широко обговорили депутати проєкт бюджету району на наступний рік. В обговоренні питань взяли участь депутати Василь Жила, Володимир Карпенко, Микола Черниш, Дмитро Колотієвський.

Також цього дня відбулися профільні засідання постійних комісій. Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики (голова – Микола Черниш) розглянула зміни до показників бюджету на 2019 рік. Членами постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму та зв’язків із засобами масової інформації було розглянуто Статут Садківського ліцею Кременчуцької районної ради Полтавської області, який пропонується до затвердження на сесії.

На засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення (голова – Наталія Маз) було обговорено питання стосовно надання послуг комунальним підприємством «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» жителям Новознам’янської сільської ради. Постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою (голова – Олександр Кузнєцов) розглянула та рекомендувала до розгляду на сесії ряд питань, що стосуються передачі майна із спільної власності територіальних громад району та продовження договорів оренди.