Скликається тридцять перша сесія Кременчуцької районної ради

Скликається тридцять перша сесія районної ради 7 скликання (розпорядження), пленарне засідання якої відбудеться 20 грудня 2019 року о 10.00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про звіт голови районної ради про свою діяльність.
 2. Про Районну програму розвитку закладів культури на 2020 рік.
 3. Про затвердження районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2020 рік.
 4. Про внесення змін до районної Програми покращення умов обслуговування населення Кременчуцького району комунальним некомерційним підприємством Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» на 2018 – 2020 роки.
 5. Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2020 рік.
 6. Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.
 7. Про внесення змін до фінансового плану на 2019 рік комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
 8. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
 9. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013 – 2020 роки.
 10. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни на 2018 – 2020 роки.
 11. Про внесення змін до районної комплексної цільової Програми підтримки сім’ї та молоді Кременчуцького району на 2019 – 2020 роки.
 12. Про затвердження Статуту Садківського ліцею Кременчуцької районної ради Полтавської області.
 13. Про організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Кременчуцької районної ради Полтавської області.
 14. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 15. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2019 року.
 16. Про внесення змін до показників бюджету на 2019 рік.
 17. Про районний бюджет на 2020 рік.
 18. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 19. Про продовження терміну дії контракту з директором комунального підприємства «АРХБУДПРОЕКТ».
 20. Про вихід зі складу засновників Салівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області та надання згоди на передачу майнового комплексу Салівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області із спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.
 21. Про надання згоди на передачу бібліотечних фондів та окремого індивідуально визначеного майна Салівської сільської бібліотеки-філії та Келебердянської сільської бібліотеки-філії із спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району.
 22. Про надання згоди на передачу окремого індивідуально визначеного майна Салівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини та Келебердянського фельдшерсько-акушерського пункту із спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району.
 23. Про намір утворити Спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».
 24. Про делегування представників від районної ради до Наглядової ради комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня
 25. Різне.

На сесію запрошуються: в.о. голови районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств, депутати обласної ради, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.