З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати всіх рівнів,

прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову Кременчуччини і держави.

Сьогодні на органи місцевого самоврядування району покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл. І саме повна реалізація можливостей народовладдя є неодмінною умовою динамічного соціально-економічного та культурного розвитку України.

Слід відзначити, що органи місцевого самоврядування нашого району мають високий авторитет і повагу серед жителів Кременчуччини. Свідченням цього є повторне обрання більшості голів місцевих рад, депутатів, які сумлінно щоденною працею роблять вагомий внесок у виконання відповідних завдань, активно залучають громадян до участі в управлінні місцевими громадами.

Нам випала висока довіра представляти інтереси громадян у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати рівень їх життя. Тож нехай розуміння та підтримка Вашої громади завжди надають Вам сили долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої праці на благо громад та гартує всіх добрими справами, примножує духовні сили і надихає на нові звершення.

Бажаю, щоб Ваша наполегливість завжди приносила корисні результати. Хай Вас ніколи не залишають оптимізм, людяність, толерантність та гарний настрій. Зичу Вам міцного здоров’я та всебічної підтримки. Нехай Ваш багатий досвід роботи в органах місцевого самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас, усі життєві негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги. Зичу мужності та нових здобутків у такій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань.

 З повагою до Вас, голова районної ради Андрій Дрофа