Відбулася VIII звітно-виборна конференція Ради районної організації ветеранів

Сьогодні, 20 листопада, у великому залі  адмінприміщення Кременчуцької районної ради пройшла VIII звітно-виборна конференція Ради районної організації ветеранів, у якій взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, делегати від двадцяти первинних ветеранських організацій району.

Ветерани – це особлива категорія людей, яка бере активну участь у суспільно-політичному житті. Завдяки ветеранам від покоління до покоління передається жива історія українського народу, в серцях і свідомості людей живе пам’ять про минулу війну, безсмертний подвиг захисників рідної землі.

Тому діяльність ветеранських організацій району має велике значення – покликана координувати зусилля місцевих органів влади, підприємств, установ, організацій, спрямованих на поліпшення умов життя, здоров’я, правового та соціального захисту ветеранів різних категорій та громадян похилого віку та включає в себе участь у реалізації комплексних державних та районної програм з соціального захисту та соціального забезпечення ветеранів; надання адресної матеріальної допомоги ветеранам; залучення ветеранів до заходів з військово-патріотичного виховання молоді на героїчних бойових і трудових традиціях українського народу; зустрічі ветеранів війни, праці, військової служби з учнями навчальних закладів тощо.

Саме про це і говорив у своїй доповіді голова Ради районної організації ветеранів Олексій Щербуха, який відзвітував за діяльність організації за період із жовтня 2015 року по листопад 2019 року. Далі всі присутні заслухали звіт голови ревізійної комісії Ольги Молчанової. В обговоренні звітів активну участь взяли: почесний ветеран України, голова первинної ветеранської організації Пришибської сільської ради Олександра Пасько, а також голови інших первинних організацій ветеранів – Надія Кривошапко, Катерина Коровніченко, Тетяна Марченко.

Потому учасники конференції перейшли до виборів голови Ради районної організації ветеранів, заступника голови, президії, голови ревізійної комісії та обрали делегатів на обласну звітно-виборну конференцію. Головою Ради районної організації ветеранів одноголосно знову обрали Олексія Щербуху, а його заступником – Петра Ковінька, головою ревізійної комісії – Ольгу Молчанову.

Наостанок перед присутніми виступили Андрій Дрофа та Олександр Тютюнник, які зазначили, що життя й досвід ветеранів війни та праці є цінним надбанням суспільства, яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі в наші дні. «Дорогих наших фронтовиків та працівників тилу залишається все менше й менше. І не так багато їм вже треба: вчасно протягнута чуйна рука, трохи доброти й душевного тепла, уваги й турботи у важкі хвилини, коли ниють старі рани, коли так необхідне тепле слово, тому дуже важливо зараз докласти всіх зусиль, щоб продовжувати цю добру справу – піклування про ветеранів», – такими словами завершив свій виступ голова районної ради Андрій Дрофа та побажав учасникам конференції міцного здоров’я, сили духу та мирного неба над головою.