Відбулася тридцята сесія Кременчуцької районної ради сьомого скликання

15 листопада відбулося пленарне засідання тридцятої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа.

На засіданні президії районної ради, яке передувало пленарному засіданню сесії, було рекомендовано проєкт порядку денного та запропоновано включити до нього кілька додаткових питань, тому перед початком роботи сесії депутати плідно попрацювали на спільному засіданні постійних комісій районної ради, де були розглянуті питання проєкту порядку денного, додаткові питання до нього та рекомендовано всі їх винести на розгляд сесії.

Серед додаткових питань, які внесли депутати на розгляд сесії та прийняли по них позитивне рішення, були питання: «Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Полтавської обласної ради щодо включення селища міського типу Власівка м. Світловодськ Кіровоградської області до складу Кременчуцького району Полтавської області», «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Кіндрівка Ялинцівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області», «Про затвердження Положення про проведення конкурсу до Дня місцевого самоврядування». Також депутатами цього дня було прийняте рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кременчуччини» депутатові Кременчуцької районної ради 7 скликання, директорові ПСП «Майбородівське» Володимиру Карпенку та Омельницькому сільському голові Олександрі Шереметьєвій за вагомий особистий внесок у розвиток Кременчуцького району, у піднесення його авторитету на обласному, державному та міжнародному рівнях.

Депутати під час роботи сесії розглянули низку питань, що стосувалися реорганізації Садківської ЗОШ шляхом перетворення її у ліцей, внесли зміни до Положення про проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Кременчуцької районної ради, затвердили фінансовий план Кременчуцької ЦРЛ на 2019 рік, заслухали звіти голів постійних комісій районної ради за 2019 рік та затвердили план роботи районної ради на 2020 рік.

У «Різному» виступили депутати районної ради Олександр Кузнєцов, який підняв питання демонтажу недобудованого об’єкта на території Чечелевської ЗОШ, Іван Білоус та Андрій Бабко, які говорили про діяльність УТМР на території району, Дмитро Колотієвський, який торкнувся питань забезпечення пожежної безпеки у навчальних закладах та стану Буртівського ФАПу.

Загалом сесією практично одноголосно були прийняті рішення по 16 питаннях.