Скликається тридцята сесія Кременчуцької районної ради

Скликається тридцята сесія районної ради 7 скликання (розпорядження), пленарне засідання якої відбудеться 15 листопада 2019 року о 10.00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, народного депутата України Мовчана О.В. щодо недопущення знищення сільських закладів освіти.
 2. Про реорганізацію шляхом перетворення Садківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області в Садківський ліцей Кременчуцької районної ради.
 3. Про внесення змін до Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Кременчуцької районної ради Полтавської області, затвердженого рішенням 25 сесії 7 скликання від 06.12.2018 року.
 4. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.
 5. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією.
 6. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму та зв’язків із засобами масової інформації.
 7. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення.
 8. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології.
 9. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань будівництва, транспорту і зв'язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою.
 10. Про план роботи районної ради на 2020 рік.
 11. Про внесення змін до рішення 28 сесії районної ради 7 скликання «Про безоплатну передачу комп’ютерної техніки в межах спільної власності територіальних громад Кременчуцького району».
 12. Різне.

На сесію запрошуються: в.о. голови районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств, депутатіиобласної ради, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.