Відбулося пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії сьомого скликання

У перший день останнього місяця осені депутати районної ради плідно попрацювали на пленарному засіданні 29 сесії 7 скликання. У роботі сесії взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа.

Перед початком роботи сесії депутат Полтавської обласної ради Олександр Алексюк, який також був присутній на пленарному засіданні, ознайомив присутніх з результатами обласного конкурсу розвитку територіальних громад Полтавської області, які були визначені 28 жовтня на засіданні ради конкурсу, зазначивши, що серед 49 проєктів-переможців 7 – подані на конкурс органами місцевого самоврядування Кременчуцького району. У свою чергу депутат районної ради Іван Білоус озвучив результати чемпіонату України з футболу серед ветеранів, подякувавши останнім за постійну готовність до спортивної боротьби та невичерпну жагу до перемоги.

Доповнивши порядок денний додатковими питаннями, депутати перейшли до розгляду проєктів рішень.

Одностайно були прийняті рішення по всіх питаннях, які виносилися на розгляд сесії: схвалено текст звернення депутатів районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Олексія Мовчана стосовно продовження мораторію на продаж землі; внесено зміни до ряду районних програм; 

затверджено звіт про виконання районного бюджету за 6 місяців 2019 року, а також розпорядження голів районної ради та райдержадміністрації; внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік; погоджено та затверджено проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж кількох населених пунктів району; надано дозвіл на передачу майна із спільної власності територіальних громад району тощо.

Наостанок, у «Різному», депутати районної ради Дмитро Колотієвський та Ігор Близнюк наголосили на необхідності прийняття районної програми забезпечення пожежної безпеки у навчальних закладах району; депутати Олександр Кузнєцов та Андрій Гаврилов звернули увагу на небезпеку стихійних сміттєзвалищ на території Білецьківської та Кам’янопотоківської сільських рад та подякували, зокрема, керівництву Білецьківської сільської ради за оперативність у їх  ліквідації;

начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Оксана Семерянін повідомила про початок голосування за проєкти Шкільного громадського бюджету та закликала підтримати учнівську молодь району своїм голосуванням; виконуюча обов’язки директора Кременчуцької ЦРЛ Марія Ігнатчук подякувала депутатам за увагу до проблем лікарні та запевнила, що і надалі буде плідно працювати над їх вирішенням. Також у «Різному» виступили помічник обласного депутата Катерина Йощенко та житель с. Чечелеве Віктор Сосін, які звернули увагу на ряд проблем у своїх громадах, що потребують вирішення.