З Днем працівника соціальної сфери України!

 

Від імені депутатського корпусу Кременчуцької районної ради щиро вітаю із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист усіх тих, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Свято, яке відзначається у першу неділю листопада, є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати й безпеки праці, трудових відносин.

 

Є така професія – соціальний працівник. Це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам. Працівники соціальної сфери не лише виконують свої професійні обов’язки, вони здійснюють місію добра, милосердя, подекуди й порятунку. І саме від Вас,  шановні працівники соціальної сфери, залежить довіра наших громадян до держави. Висока оцінка Вашої ролі в системі державного управління і створення добробуту для українців – беззаперечна!

Нехай життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються. Натхнення, щирості та терпіння у Вашій благородній справі, реалізації ідей та задумів на користь кожного громадянина та всього українського народу!

Не маю сумніву, шановні, що властивий Вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам громади нашого району.

Сердечно бажаю Вам, Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії. Нехай добро, зроблене Вами, повертається до Вас сторицею!

З великою повагою до Вас, голова районної ради Андрій Дрофа