Працювали постійні депутатські комісії районної ради

Сьогодні, 25 жовтня, відбулися засідання президії та постійних депутатських комісій Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.

На засіданні президії, де головував Андрій Дрофа, попередньо узгодили проєкт порядку денного 29 сесії районної ради 7 скликання. На спільному засіданні під головуванням Андрія Гаврилова депутати, у свою чергу,  розглянули проєкт порядку денного 29 сесії 7 скликання, погодили  додаткові питання до нього: «Про внесення змін до районної комплексної цільової Програми підтримки сім’ї та молоді Кременчуцького району на 2019 – 2020 роки» та «Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та народного депутата України Мовчана О.В. щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення». З пропозицією про внесення останнього до порядку денного 29 сесії до колег-депутатів звернувся Ігор Близнюк.  В обговоренні даного питання взяли участь депутати Микола Черниш та Дмитро Колотієвський, які підтримали ініціативу Ігоря Близнюка, наголосивши на необхідності підняття такого нагального питання, як продовження мораторію на продаж землі.

Також на спільному засіданні постійних комісій розглянули зміни до низки районних програм та обговорили питання фінансування районних установ. Досить жваве обговорення викликали питання, що стосувалися фінансування комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» та навчальних закладів району, зокрема щодо ситуації з протипожежною безпекою в Білецьківському НВК та приписом Кременчуцького міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Полтавській області щодо усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. Голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики Микола Черниш повідомив, що комісія погодила перерозподіл коштів, виділених відділу освіти, та спрямування їх на створення проєкту пожежної сигналізації в даному навчальному закладі. Остаточне ж рішення з фінансових питань прийматимуть депутати на сесії при розгляді змін до показників районного бюджету.

По закінченню спільного засідання постійних депутатських комісій районної ради депутати працювали на профільних засіданнях комісій, де обговорили проєкти рішень, які будуть розглянуті на пленарному засіданні сесії, а також заслухали доповіді керівників управлінь та установ району про хід виконання низки районних програм.