Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості інформує

 

Протягом січня–вересня 2019 року в Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості перебувало на обліку 4100 безробітних, з них жінок – 2292 (55,9%), чоловіків – 1808 (44,1%), молодь у віці до 35 років – 1619 (39,5%), особи передпенсійного віку – 651 (15,9%).

Станом на 01 жовтня 2019 року кількість безробітних склала 1247 осіб.

За 9 місяців працевлаштовані 6424 особи. Працевлаштовуються на наступні посади: інженери різних напрямків, економіст, бухгалтер, вихователь, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, слюсар із складання металевих конструкцій, слюсар з механоскладальних робіт, слюсар-ремонтник, комірник, сторож, прибиральники, двірник та інші.

 

Середній розмір запропонованої заробітної плати (найоплачуваніші посади) був за посадами: електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах – 18 460 грн, помічник машиніста електровоза – 11 514,71 грн, токар та зуборізальник — 15 000 грн, слюсар-електромонтажник – 11 000 грн.

До найменш оплачуваних посад належать найпростіші професії: двірник, сторож, молодша медична сестра, прибиральники та інші, у яких заробітна плата відповідає розміру мінімальної заробітної плати відповідно до чинного законодавства. Відсоток укомплектування вакансій від загальної кількості поданих роботодавцем за професійною групою «найпростіші професії» складає близько 15 %.

Станом на 01 жовтня 2019 року кількість актуальних вакансій – 1257 одиниць. Найбільший попит в Кременчуцькому регіоні залишається на кваліфікованих робітників із інструментами; професіоналів; працівників у сфері торгівлі та послуг; працівників найпростіших професій; робітників із обслуговування, експлуатації та контролювання технологічного устаткування; фахівців та інших професійних груп. Значний час відсутності роботи, а також зневіра знайти роботу призводять до того, що деякі люди по суті втрачають кваліфікацію і навіть бажання регулярно працювати.

Центр зайнятості постійно інформує населення про стан ринку праці, послуги, які надає служба зайнятості безробітним та роботодавцям та інші питання, що входять до компетенції служби зайнятості.

 

Більше інформації з питань зайнятості можна знайти за посиланнями:

Web-портал: https://pol.dcz.gov.ua/, https://pracyakremen.com.ua/   

Facebook: https://www.facebook.com/KremenMRCZ/