Вітання з Днем захисника України

Дорогі земляки!

Від депутатського корпусу районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті та славні козацькі традиції, святом, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії

Недарма це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і українського війська. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.

Сердечно вітаю всіх, у кому живе дух наших славних попередників – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави!  Схиляю голову в жалобі за тими, хто віддав життя за Україну.

Низький уклін всім, хто захищав цілісність і суверенітет нашої Держави. Велика вдячність і повага тим, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні!

У це світле свято бажаю родинного щастя, радості, добра, сімейного затишку, козацького здоров’я, миру, невичерпної енергії та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні.

Нехай єднає нас незгасаюче світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

 З повагою,

голова районної ради Андрій Дрофа