З 76-ю річницею визволення Кременчуччини!

Шановні жителі Кременчуччини!

Від імені депутатського корпусу

районної ради

прийміть найщиріші вітання

з 76-ю річницею визволення

нашого краю від нацистів!

Скільки б не минуло років, скільки б не змінилось поколінь українців — пам’ять про ті буремні роки, коли рідну землю розривали вибухи, тисячами гинули люди та вщент згорали села — все це назавжди залишиться в наших серцях. Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

У ці вересневі дні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наш район від нацистських окупантів.

Слава ветеранам, всім тим, хто жертвував своїм життям заради майбутнього! Для кожного з нас, шановні ветерани, Ви є взірцем подвигу, мужності, любові в ім’я життя на землі. Ваші героїчні традиції є прикладом для онуків та правнуків, нинішнього покоління захисників, які відстоюють свободу, незалежність та суверенітет України. А наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Бажаю всім землякам міцного здоров’я, щастя, упевненості у майбутньому!

Ніколи не зазнати ні Вам, ні Вашим дітям, ні Вашим внукам воєнних лихоліть!

З повагою, голова районної ради Андрій Дрофа