Шкільний громадський бюджет Полтавської області в дії

З 20 вересня 2019 року розпочався прийом проєктів шкільного громадського бюджету Полтавської області, який проводиться в рамках впровадження обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки». Протягом строку дії даної програми на території області триває інформаційно-промоційна кампанія щодо залучення молоді до громадського бюджетування.

 

Сьогодні, 26 вересня, на базі Кременчуцької районної ради відбувся семінар-тренінг за участю заступника начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту Полтавської обласної ради Олесі Дроботенко щодо порядку, умов участі та підготовки проєктів до шкільного громадського бюджету 2019 року. У семінарі-тренінгу взяли участь учні та педагоги Вільнотерешківської, Майбородівської, Потоківської, Садківської, Малокохнівської, Омельницької, Пришибської загальноосвітніх шкіл, Білецьківського й Рокитненського навчально-виховних комплексів та Недогарківського й Максимівського ліцеїв. 

 

Олеся Дроботенко ознайомила присутніх із Положенням про супровід та реалізацію проєктів шкільного громадського бюджету Полтавської області, звернувши особливу увагу на Параметри шкільного громадського бюджету. У цікавій інтерактивній формі всі учасники семінару мали змогу попрактикуватися у заповненні аплікаційної форми для подачі на конкурс: описували проблеми, на вирішення яких будуть спрямовані їхні проєкти, формулювали мету та очікувані результати від реалізації проєктів, а також складали перелік видів робіт і послуг та бюджети проєктів.

Учасниками семінару-тренінгу були опрацьовані всі додатки до Положення про супровід та реалізацію проєктів шкільного громадського бюджету Полтавської області. Учні та їх наставники здобули навички, які зможуть застосувати під час роботи над своїми проєктами, що планують подати на конкурс.

Тож, нагадуємо:

  • - прийом проєктів триває до 20 жовтня 2019 року;
  • - свої проєкти на конкурс можуть подавати мешканці Полтавської області віком від 14 до 18 років;
  • - проєкти надсилаються (лише в електронному вигляді) групою архівованих файлів на електронну пошту: bu@oblrada-pl.gov.ua або info@oblrada-pl.gov.ua;
  • - голосування за проєкти здійснюватиметься з 9-00 години 30 жовтня по 17-00 годину 14 листопада лише в електронному вигляді за посиланням https://poltava-obl-school-budget.e-dem.in.ua/#/;
  • - ознайомитися з додатковою інформацією та знайти аплікаційну форму можна за посиланням http://www.oblrada.pl.ua/index.php/bjudzhet-uchasti.

Організатори чекають на цікаві ідеї та плани їх реалізації!