«Ми йшли до тебе, незалежність, через роки, через віки»

Напередодні двох найголовніших свят нашої держави – Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності – у Кам’янопотоківському центрі культури і дозвілля відбувся районний захід «Ми йшли до тебе, незалежність, через роки, через віки».

Символічно, що Дню Незалежності передує День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий – кольори неба і пшениці – символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України і з півночі до півдня. Тому сьогоднішнє свято розпочалося з урочистого підняття синьо-жовтого стяга.

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності, за які пролили свою кров та склали голови чимало українців. Їм сьогодні віддали шану хвилиною мовчання.

Гостей свята вітали заступник голови районної ради Едуард Скляревський та виконувач обов’язків  голови Кременчуцької районної державної адміністрації Олександр Тютюнник. Чимало грамот цього дня було вручено кращим представникам району за їхню сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у становлення української державності.

Подарунком на сьогоднішньому святі для всіх присутніх, серед яких були представники територіальних громад району, сільські голови, депутати різних рівнів, учасники АТО, молодь, жителі навколишніх сіл, стали неперевершені виступи аматорських колективів району.