Відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії сьомого скликання

Сьогодні, 26 липня, відбулося пленарне засідання двадцять восьмої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь виконувач обов'язків голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник, керівники підприємств та установ району, представники територіальних громад, громадських організацій та засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа.

  

Перед початком роботи сесії секретар Кременчуцької районної виборчої комісії Юлія Остапець оголосила рішення щодо реєстрації депутатами Кременчуцької районної ради сьомого скликання Івана Самойленка та Світлани Кирилової, повноваження яких розпочалися з моменту оголошення відповідною територіальною комісією на сесії ради рішення про визнання повноважень депутата.
На розгляд депутатів були винесені бюджетні, майнові, земельне та інші питання. Загалом депутатами було прийнято 26 рішень, серез яких депутатське  звернення Наталії Машошіної щодо необхідності встановлення на проїзній частині біля Кривушівського НВК засобів примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, 
депутатський запит Миколи Черниша щодо фінансування з обласного бюджету опікового відділення Кременчуцької ЦРЛ. Також депутати прийняли позитивні рішення щодо внесення змін до низки діючих у районі програм та показників бюджету району на 2019 рік. Одноголосно депутатами був схвалений проект реконструкції системи газопостачання в Білецьківському НВК.
Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" депутати заслухали інформацію начальника Кременчуцького районного відділення поліції Андрія Власенка, який озвучив аналітичну довідку про стан оперативної обстановки на території району за І півріччя 2019 року, 
а також інформацію керівника Кременчуцької місцевої прокуратури Дмитра Демченка щодо стану протидії злочинності та ефективності захисту осіб від злочинних посягань на території Кременчуцького району протягом шести місяці поточного року.
Досить жваве обговорення викликали питання  про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування та надбавку за вислугу років голові районної ради та його заступнику, але в кінцевому результаті з даних питань депутати прийняли позитивні рішення.
У "Різному" виступили виконуюча обов'язки КНП Кременчуцької районної ради "Кременчуцька ЦРЛ", яка звернула увагу депутатів на стан фінансування підприємства в частині покращення матеріально-технічної бази останнього, депутат районної ради Олександр Кузнєцов, який озвучив наболіле питання щодо скорочення медичного персоналу в Буртівському ФАПі, та помічник депутата обласної ради Катерина Йощенко, яку турбувала ситуація з виплатою пенсії людям похилого віку в Новій Знам'янці.