Відбулися засідання президії та постійних депутатських комісій Кременчуцької районної ради

Сьогодні, 23 липня,  відбулися засідання президії та постійних комісій Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.
На спільному засіданні під головуванням Наталії Маз депутати  розглянули проект порядку денного 28 сесії 7 скликання, погодили  додаткові питання до нього: "Про внесення змін та доповнень до районної комплексної Програми "Профілактики правопорушень на 2017 - 2020 роки" та "Про внесення змін та доповнень до Програми "Освіта Кременчуцького району на 2017 - 2020 роки".
По закінченню спільного засідання постійних депутатських комісій районної ради члени постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики плідно попрацювали на питаннями, що стосуються фінансового боку життєдіяльності району.