Скликається двадцять восьма сесія Кременчуцької районної ради

Скликається двадцять восьма сесія районної ради 7 скликання (розпорядження), пленарне засідання якої відбудеться 26 липня 2019 року о 10.00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Служби автомобільних доріг Полтавської області та Головного управління Національної поліції в Полтавській області стосовно облаштування пішохідних переходів біля Кривушівського НВК.
 2. Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення виконання Кременчуцькою районною державною адміністрацією власних та делегованих їй Кременчуцькою районною радою повноважень на 2019 – 2020 роки.
 3. Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.
 4. Про внесення змін до районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2018 – 2019 роки.
 5. Про внесення змін до районної Програми покращення умов обслуговування населення Кременчуцького району комунальним некомерційним підприємством Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» на 2018 – 2020 роки.
 6. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013 – 2020 роки.
 7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.
 8. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.
 9. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей і молоді у 2019 році.
 10. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району в І півріччі 2019 року.
 11. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району в І півріччі 2019 року.
 12. Про надбавку за вислугу років голові районної ради.
 13. Про надбавку за вислугу років заступнику голови районної ради.
 14. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради.
 15. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради.
 16. Про проект «Реконструкція системи газопостачання в Білецьківському НВК в с. Білецьківка Кременчуцького району Полтавської області».
 17. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць с. Придніпрянське Потоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
 18. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 19. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 20. Про внесення змін до плану роботи районної ради на 2019 рік.
 21. Про надання дозволу на передачу в оренду трьох блоків гаража районної ради по вул. Миколи Залудяка,14.
 22. Про надання дозволу Кременчуцькій ЦРЛ на списання автомобіля IVECO DAILY 30.8.
 23. Про безоплатну передачу комп’ютерної техніки в межах спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.

На сесію запрошуються: в.о. голови районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств, депутати обласної ради, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.