Вітання з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники !

З нагоди професійного свята висловлюю найтепліші слова вдячності     Вам,    представникам  найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу, приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є в людини — її життя.

Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання, і це найголовніше. Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни. Тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Нехай сторицею повертається до Вас добро, яке ви даруєте людям. Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам! Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з Вами!

З повагою до Вас,

                              голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа