Вітали медичних працівників району

Сьогодні в Кременчуцькій центральній районній лікарні відбувся урочистий захід, присвячений Дню медичного працівника, яке щороку відзначається в третю неділю червня. Чимало грамот та подяк було вручено за самовіддану та сумлінну працю в галузі медицини, високий професіоналізм і компетентність у роботі, чуйність у ставленні до пацієнтів.

Висловити свою вдячність

представникам найгуманнішої у світі

професії, тих, хто не жаліючи зусиль і

часу, приймає на себе важкий тягар

людського болю і страждань, оберігає

найцінніше, що є в людини — її життя,

завітали голова Кременчуцької районної

ради Андрій Дрофа,

виконувач обов’язків голови Кременчуцької

районної державної адміністрації

Олександр Тютюнник,

помічник-консультант народного

депутата України Уляна Жакун.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. Адже здоров'я нації є базовою умовою розвитку країни. Тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Саме за ці якості дякувала своєму колективові виконуюча обов’язки директора Кременчуцької ЦРЛ Марія Ігнатчук.

Міцного здоров’я, благополуччя і добра, щастя та миру, здійснення мрій та бажань, віри й оптимізму побажали своїм колегам присутні на святі виконувач обов’язків директора Кременчуцького РЦ ПМСД Леонід Кучеренко та директор КНП «Центр ПМСД Пришибської сільської ради» Валентина Носенко.

Усі присутні мали змогу насолодитися

святковим концертом.