Спортивний старт лідерів місцевого самоврядування

23 травня на веслувальній базі "Олімпійські надїї" с. Климівка, відбулась традиційна обласна спартакіада серед сільських голів, голів ОТГ, районних рад та їх заступників.

Лідери місцевого самоврядування мали змогу не тільки позмагатися з таких видів спорту, як пляжний волейбол, перетягування канату, шашки, шахи, дартс і гирьовий спорт, а й приємно провести час, поспілкуватися і поділитися  як професійним, так і спортивним досвідом.

Хочеться відмітити, що команда Кременчуцького району цього разу хоч і не завоювала нагород, проте в найменшому складі учасників, всього 2 особи: Юрій Колісник (Пришибська громада) і Світлана Неіленко (Омельницька громада) на достойному рівні представили Кременчуччину в змаганнях з шахів, шашок, дартсу, гирьового спорту, посівши в загальнокомандному заліку 11 місце серед 25 районів.

Особлива подяка головам Пришибської громади Валентині Городянко та голові Омельницької громади Олександрі Шереметьєвій за організацію та забезпечення участі в даній спартакіаді.

Саме завдяки багаторічній співпраці товариства "Колос" з небайдужими активними організаторами і діячами спортивного життя серед сільського населення, Кременчуцький район вже не один рік поспіль займає передові позиції не тільки в Полтавський області, а й на всеукраїнському рівні! 

Побажаємо нашому району процвітання і подальших високих спортивних досягнень!