Приємний смак перемоги

18 травня в м. Полтава 9 збірних команд Полтавщини взяли участь у чемпіонаті Територіальної організації ГО "ВФСТ "Колос" з міні-футболу серед ветеранів 55 років і старших.

Учасники з Кременчуцького, Полтавського, Хорольського, Козельщинського,  Гадяцького, Пирятинського, Новосанжарського, Лохвицького і Гребінківського районів були розподілені на 3 групи.

З переможними рахунками над суперниками своєї групи (Кременчук-Козельщина-5:2 і Кременчук-Хорол- 5:1) наші ветерани вийшли до фінальної частини змагань.

Три найсильніші команди з Кременчуцького, Полтавського і Пирятинського районів зустрілися у фінальному дербі.

У надзвичайно емоційному протистоянні наші "юні ветерани" з рахунком 5:0 перемогли збірну Пирятину і з рахунком 1:0 вирвали переможні лаври в господарів змагань, ставши цьогорічними володарями кубку і золотих нагород.

Особлива подяка граючому президенту ФК "Гарант" Кременчуцького району Анатолію Веселовському за організацію поїздки та забезпечення участі команди в даному чемпіонаті.

Слід відзначити і головного тренера команди "Гарант" Андрія Горячковського за професіоналізм в організації командної гри.

Наші ветерани дійсно яскравий приклад для наслідування підростаючим "зіркам" футбольної арени!