Земна дорога довжиною у століття

Когорту 100-літніх сьогодні поповнила Олександра Хомівна Робота – найстарша жителька с. Пришиб. Жінка пройшла нелегкий життєвий шлях довжиною у століття, багато трудилася, витримала чимало випробувань, пережила численні втрати.

Навесні далекого 2019 року народилася вона у селянській багатодітній сім’ї у селі Роботівка. Змалку Олександра пізнала тяжку працю, бо сім’я не була заможною: і бідували, і голодували, адже батько помер, коли дівчинці виповнився лише рік, і матері довелося самотужки піднімати сімох дітей. Ще зовсім молодою дівчиною пішла працювати у колгосп, щоб заробити трудодні. Під час війни, яка не оминула і їхню оселю, забравши у вічність двох Олександриних братів, працювала на військових складах, рила окопи. Після війни разом з односельцями працювала на відбудові рідного села. З 1955 року до виходу на заслужений відпочинок Олександра Хомівна працювала дояркою.

За свою багаторічну сумлінну роботу отримала звання «Ветеран праці», удостоєна багатьох медалей та інших високих відзнак.

За її працелюбність, любов до людей Бог послав ювілярці таке довге життя. У своєму поважному віці Олександра Хомівна не залишається сама – про неї піклуються племінники, підтримують сусіди.

З Днем народження цього дня ювілярку тепло привітали голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, голова Пришибської сільської ради Валентина Городянко, голова Кременчуцької районної організації ветеранів Олексій Щербуха та голова первинної організації ветеранів Пришибської ОТГ Олександра Пасько. Гості побажали ювілярці здоров’я, благополуччя, гарного настрою, життєвої енергії, вручили подарунки та квіти.