Екологічні ініціативи Полтавської області

2 квітня на базі Кременчуцької районної ради у рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 – 2021 роки» за підтримки партнерських організацій «Нова Полтава» та «Еколтава» відбувся семінар з питань проведення у 2019 році на території області Конкурсу екологічних громадських ініціатив.

У семінарі, який провели Наталія Шийка, головний спеціаліст відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради, та Максим Макуха, експерт у сфері екології громадської організації «Еколтава», взяли участь голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, голови сільських рад, активні мешканці громад району, представники як районних громадських організацій, так і громадських організацій м. Кременчука.

Усі присутні ознайомилися з умовами конкурсу, який з цього року проводитиметься на території області з метою підвищення екологічної свідомості громадян та згуртування територіальних громад Полтавщини навколо вирішення місцевих екологічних проблем. Семінар мав як теоретичну частину, так і практичну. Учасники семінару активно долучалися до діалогу, а також плідно попрацювали в групах, отримавши завдання визначити екологічні проблеми свого регіону та запропонувати шляхи їх вирішення.

Тож, сьогодні була вже розпочата робота  над залученням громади до вирішення екологічних проблем своїх населених пунктів: кожен мешканець, якому виповнилося 14 років, може вигадати креативну ідею, як покращити стан екології чи підняти рівень екологічної культури, та заручившись підтримкою місцевої влади, втілити свою ідею в життя.  

Подача проектів на даний конкурс розпочнеться 15 квітня і триватиме до 14 травня включно.