Відбулися засідання постійних депутатських комісій Кременчуцької районної ради

19 березня відбулися засідання Президії ради та постійних комісій Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.

На спільному засіданні, яке провів депутат районної ради Василь Кравченко розглянули проект порядку денного 27 сесії, погодили  додаткове питання до нього: «Про затвердження Програми забезпечення виконання Кременчуцькою районною державною адміністрацією власних та делегованих їй Кременчуцькою районною радою повноважень на 2019 – 2020 роки».

Далі депутати працювали на профільних засіданнях комісій, де були розглянуті відповідні проекти рішень, які включені до проекту порядку денного чергової сесії: проекти рішень про внесення змін до різноманітних програм, які наразі діють у районі, проекти рішень, які стосуються районного бюджету, а також звіти по програмах з різних напрямів діяльності, які були виконані у 2018 році.