Скликається двадцять сьома сесії Кременчуцької районної ради

Скликається двадцять сьома сесія районної ради 7 скликання (розпорядження), пленарне засідання якої відбудеться 22 березня 2019 року о 10.00 годині в приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул Соборна, 14/23).

На розгляд сесії виносяться питання:

 1. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до релігійних громад та священнослужителів УПЦ(МП) Кременчуцького району.
 2. Про Районну програму соціально – культурних заходів на 2019 рік.
 3. Про районну програму розвитку закладів культури на 2019 рік.
 4. Про затвердження районної програми розвитку та підтримки комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2019 рік.
 5. Про внесення змін до районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2018 – 2019 роки.
 6. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни на 2018 – 2020 роки.
 7. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013 – 2020 роки.
 8. Про внесення змін до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2021 роки.
 9. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017 – 2021 роки».
 10. Про внесення змін до районної комплексної цільової Програми підтримки сім’ї та молоді Кременчуцького району на 2019 – 2020 роки.
 11. Про внесення змін до районної Програми покращення умов обслуговування населення Кременчуцького району комунальним некомерційним підприємством Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» на 2018 – 2020 роки.
 12. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.
 13. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік.
 14. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2018 році.
 15. Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району в 2018 році.
 16. Про звіт директора КП «Архбудпроект» про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність підприємства за 2018 рік.
 17. Про звіт виконуючої обов’язки директора комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність підприємства за 2018 рік.
 18. Про звіт виконувача обов’язків директора комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність підприємства за 2018 рік.
 19. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
 20. Про виконання програм з різних напрямів діяльності, прийнятих районною радою.
 21. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 22. Про зміни в складі Президії районної ради 7 скликання.
 23. Про зміни в постійній комісії Кременчуцької районної ради з питань самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією.
 24. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника (директора) комунального підприємства охорони здоров’я, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району.
 25. Про затвердження Положення про спостережну раду та Порядку утворення спостережної ради комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».
 26. Про наглядову раду комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня».
 27. Різне.

На сесію запрошуються: в.о. голови районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств (за окремим списком), депутати обласної ради (за окремим списком), виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.