Новини спорту

2 березня в м. Миргород наша збірна у складі Андрія Горячковського, Ольги Котлік, Лариси Ярової, Юрія Прокопенка, Наталії Сохін, Олександра Петрова-Хоменка, Григорія Удовицького, Володимира Мількіна взяла участь у чемпіонатах області з шахів, шашок, настільного тенісу. І, як результат спільної наполегливої боротьби,– друге місце в загальнокомандному заліку серед 26-ти цьогорічних команд-учасниць.

Маємо нагороди і в особистих заліках: золоту медаль здобула королева шахової дошки Лариса Ярова (с. Ялинці), бронзовою призеркою змагань із шашок стала Ольга Котлік (с. Рокитне). 

Хочеться відмітити, що завдяки фінансовій підтримці активного вболівальника та діяча в примноженні славних традицій спорту Кременчуцького краю Володимира Павловича Карпенка наші спортсмени змогли взяти участь у цих змаганнях. Місцевий осередок ГО "ВФСТ "Колос" та весь склад  команди висловлює йому щиру подяку за небайдуже ставлення до розвитку фізкультурно-спортивного руху серед сільського населення Кременчуцького району.