30-ті роковини з дня виведення військ з Афганістану

Сьогодні і на території Кременчуцького району пройшли урочистості, які розпочалися в с. Нова Знам'янка покладанням квітів до пам'ятника старшому лейтенантові Олександру Вовку, одному з тих чотирьох юнаків з нашого району, які навічно залишилися молодими.
Продовженням вшанування пам'яті героїв став мітинг в с. Рокитне біля пам'ятника загиблим воїнам-афганцям. У мітингу взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, застуник голови районної ради Едуард Скляревський, 

виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник, колишні воїни-афганці, жителі с.Рокитне та інших сіл району.

Право першими покласти квіти до пам'ятника було надано матерям наших загиблих земляків.

"Сьогодні ми зібралися тут, щоб схилити голови перед тими, кому не судилося дожити до цих днів, та вшанувати тих, хто й нині залишається зразком справжньої мужності та самовідданості для молодого покоління", - сказав у своїй промові голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа.
Віддати шану пам'яті своїх побратимів приїхало чимало колишніх воїнів-афганців, як доказ того, що у тій війні народилося бойове братерство, і це не просто гучні слова.
Схилили свої голови присутні і на могилах ще трьої наших земляків: молодшого сержанта Віктора Харечка, сержанта Олександра Гольця та рядового Сергія Дуки, які загинули під час тих страшних подій. То була чужа війна, але вона ламала долі наших людей - безповоротні втрати, "афганські поховання" в містах і селах, страшне горе матерів, дружин і дітей назавжди залишаться в наших серцях.