Відбулася двадцять шоста сесія районної ради

25 січня відбулося пленарне засідання двадцять шостої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь виконувач обов’язків голови районної державної адміністрації ОлександрТютюнник, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа.

Депутати затвердили порядок денний, внесли до нього вісім додаткових питань, серед яких були питання, що стосувалися змін до районних програм, до показників бюджету за минулий рік, оплати праці голови районної ради та заступника голови районної ради, а також  припинення повноважень голови Кременчуцької районної ради Андрія Дрофи та інші. Загалом депутати прийняли рішення по шістнадцяти питаннях з вісімнадцяти, які були винесені на розгляд сесії.

Без обговорень та майже одноголосно було прийнято звернення до центральних органів влади, районну програму економічного і соціального розвитку району на наступний рік, затверджено зміни до ряду районних програм, розпорядження голови районної державної адміністрації, а також взяті до відома звіти голів постійних комісій районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики (Микола Черниш), з питань самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією (Сергій Луценко), з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою (Олександр Кузнєцов).

Одностайно депутати прийняли рішення по питаннях «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік» та «Про районний бюджет на 2019 рік».

Заслухали цього дня керівника Кременчуцької місцевої прокуратури, радника юстиції Дмитра Демченка з інформацією «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району в І півріччі 2018 року». Дане питання неодноразово виносилося на розгляд сесії, але було зняте. Щоправда, рішення й сьогодні не було прийняте по цьому питанню, оскільки частина депутатів утрималася.

В обговоренні плану роботи районної ради на 2019 рік взяла участь депутат Оксана Івахненко, запропонувавши звернути увагу на програми національно-патріотичного виховання молоді, як один із пріоритетних напрямків роботи з підростаючим поколінням.

Без особливих обговорень були прийняті розпорядження голови районної ради та внесено зміни до Регламенту Кременчуцької районної ради сьомого скликання у частині приведення до норм чинного законодавства положення про припинення повноважень голови районної ради.

Передостаннім у порядку денному було розглянуто питання «Про припинення повноважень та звільнення з посади голови Кременчуцької районної ради Дрофи Андрія Олександровича». Було проведено таємне голосування. Однак рішення не  прийнято через недостатню кількість набраних голосів. А відтак голова районної ради Андрій Дрофа подякував тим депутатам, які виразили йому свою довіру, і запевнив, що буде й надалі плідно працювати на благо жителів Кременчуцького району.

У «Різному» виступили депутат районної ради Дмитро Колотієвський з проханням отримати роз’яснення щодо умов оплати праці голови районної ради та його заступника, а також Іван Білоус, який закликав депутатів районної ради активніше вникати у проблеми району та долучатися до їх вирішення.