Працювали постійні комісії районної ради

18 грудня відбулися засідання Президії ради та постійних комісій Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, заступник голови районної ради Едуард Скляревський, в.о. голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій, сільські голови.
На спільному засіданні, яке провела голова постійної комісії Наталія Маз, розглянули проект порядку денного чергової сесії, погодили  два додаткові питання до нього: «Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки» та Звернення до центральних органів влади про продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель.

Заслухали завідувача сектору економічного розвитку і   торгівлі Кременчуцької райдержадміністрації Яну Сторожеву, яка представила проект Програми економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2019 рік. Та схвалили план роботи ради на наступний рік.

Далі депутати працювали на профільних засіданнях комісій. На бюджетній комісії, де головував Микола Черниш, повторно було розглянуто проект бюджету району на 2019 рік. Слід зазначити, що комісія уже опрацьовувала цей фінансовий документ 14 грудня із залученням керівників  майже всіх структурних підрозділів та установ – претендентів на кошти із районного бюджету.

Однак, цього дня знову були внесені корективи, зокрема, щодо фінансування комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та районної ради.

На засіданні постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології, яку провів депутат Дмитро Колотієвський,  депутати розглянули затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності, земель під відкритими розробками, шахтами, кар’єрами, торфорозробками та відповідними спорудами, переданих в оренду ТОВ «Єристівський ГЗК». Також вкотре було винесено на розгляд питання про діяльність Кременчуцького осередку УТМР.