Скликається двадцять шоста сесія Кременчуцької районної ради

Скликається двадцять шоста сесія районної ради 7 скликання (розпорядження), пленарне засідання якої відбудеться 26 грудня 2018 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Соборна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

  1. Про Програму економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2019 рік.
  2. Про районний бюджет на 2019 рік.
  3. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2018 року.
  4. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики.
  5. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань самоврядування, адміністративно – територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією.
  6. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань будівництва, транспорту і зв’язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою.
  7. Про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності, земель під відкритими розробками, шахтами, кар’єрами, торфорозробками та відповідними спорудами, переданих в оренду ТОВ «Єристівський ГЗК» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд  підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (код КВЦПЗ 11.01), під розміщення відвалів Єристівського кар’єру,  розташованих на території Пришибської сільської ради (за межами населених пунктів) Кременчуцького району Полтавської області.
  8. Про план роботи районної ради на 2019 рік
  9. Різне.

На сесію запрошуються: в.о. голови районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.