Відбулася двадцять п'ята сесія районної ради

6 грудня відбулося пленарне засідання двадцять п'ятої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь депутат Полтавської обласної ради Валерій Чечель, в.о. голови районної державної адміністрації ОлександрТютюнник, заступник голови райдержадміністрації Євгеній Колесник, Почесні громадяни району Олександр Степаненко та Андрій Горячковський, сільські голови, керівники підприємств і установ району, представники громадських організацій, територіальних громад та засобів масової інформації. Провів засідання голова районної ради Андрій Дрофа.

Перед початком роботи в День Збройних Сил України усі присутні вшанували хвилиною мовчання військовослужбовців, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

Голова районної ради Андрій Дрофа у переддень Дня місцевого самоврядування привітав усіх присутніх із святом, побажав і надалі так же самовіддано працювати на благо Кременчуцького району та його громад. З нагоди свята кращим працівникам було вручено грамоти та квіти (розпорядження). До привітань долучився і виконувач обов'язків голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник. Грамотами райдержадміністрації також було нагороджено ряд депутатів районної ради.

Потому депутати розпочали пленарне засідання.

Оскільки у залі у великій кількості зібралися представники мисливсько-рибальського товариства району, Андрій Дрофа насамперед повідомив, що питання, які стосуються діяльності керівництва Кременчуцького госпрозрахункового мисливсько-рибальського підприємства Полтавської обласної організації УТМР, цього дня на повістку дня не виносяться. 

У порядок денний внесли додаткове питання "Про внесення змін та доповнень до районної комплексної Програми “Територіальної оборони Кременчуцького району, шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, призову на строкову військову службу та військову службу за контрактом на 2016-2020 роки” та зняли з розгляду проект рішення "Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Верховної Ради України щодо подолання вето Президента України на Закон України № 5495 про боротьбу з контрабандою лісу-кругляка".

Голова районної ради Андрій Дрофа представив присутнім звіт про свою діяльність, однак одностайності з цього приводу у депутатів не було.

Прийнято більшістю голосів на засіданні звернення до центральних органів влади, затверджено зміни до ряду районних програм, погоджено звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018р. та внесено зміни до показників районного бюджету на 2018 рік.

Питання "Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району в І півріччі 2018 року" зняли з розгляду.

При розгляді земельного блоку питань виникли суперечки  щодо затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, переданих в оренду ТОВ «Єристівський ГЗК». Незважаючи на повторно поставлене на голосування, питання так і не набрало достатньої кількості голосів.

Інші питання про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок були прийняті без заперечень. Погодили депутати і продовження строку дії спеціального дозволу на користування надрами ПАТ "Кременчуцький річковий порт".

Також одностайно своїм рішенням депутати створили комунальну установу "Інклюзивно - ресурсний центр Кременчуцької районної ради Полтавської області",

затвердили Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Кременчуцької районної ради Полтавської області, внесли зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня», погодили організацію харчування учнів та вихованців загальноосвітніх навчальних закладів Кременчуцької районної ради Полтавської області.

У "Різному" виступили депутат районної ради Іван Білоус, депутат Білецьківської сільської ради Микола Дядя, активіст Костянтин Красовський, помічник депутата обласної ради Катерина Йощенко, жителька Кам'янопотоківської сільської ради Ліана Єгорова.